Profesyonel Destek

Takım Çalışması

Hayal Ettiğiniz Sürece Varsınız! Domino Art 2020 yılında kurulmuş genç ve dinamik ekibiyle, yerel ve global birçok markaya değer katmak ve sektörün öncüsü birçok kurum ve kuruluş için kreatif iletişim stratejileri geliştiren butik tam hizmet veren reklam ajansıdır. ”Fark Yaratmak” hiç şüphesiz globalleşen dünyamızın anahtar kelimesi, Samsun'un en merkezi konumu Atakum'da tam donanımlı tasarım atölyesinde; konularında proaktif iletişim çözümleri üreten Domino Art , tüm hizmetlerini çözüm ortakları dahilinde tek bir çatı altında sunuyor. Farklılığımız müşterilerimizin karşısında değil, her zaman yanındayız. Domino Art iletişim tasarımlarıyla, biz müşterilerimizle kurmuş olduğumuz sıkı bağ ve iletişim, müşterilerimize sürekli değişen ve gelişen küresel iletişim dinamiklerine uygun stratejiler geliştirerek, yüksek kazanç ve gelir etmelerini sağlıyoruz. Biz performans odaklı bir şirketiz. Ajansınız olarak markayı daha ileriye götürmek ve tüketici ile daha iyi bir iletişim kurabilmek için kendimizi reklam verenin yerine değil, tüketicinin yerine koyuyoruz. En önemli ilkelerimizden biri "Kazandır ki, Kazan" mottosu şirketimizin en önemli ilkelerinden biridir. Her zaman, ilk günkü heyecanımızı kaybetmeden çalışıyor ve 360° iletişim hizmeti veriyoruz.

Vizyon

Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en çok güvenilen reklam şirketi olmak.

Misyon

Müşterilerimizin reklam adına bütün ihtiyaçlarını sağlamak.

NASIL ÇALIŞIRIZ ?

Görüşme ve İstekler

Firmanızın istekleri , eksikleri ve ulaşabilecek hedef kitleye nasıl taşıyabiliriz.

Tasarım Süreci

İstekleri üzerine görsel tasarım çalışması hazırlanır.

Revize ve Onay Süreci

Yapılan görsel tasarımın onayı veya revize isteniyorsa revize yapılarak onay alınır.

Baskı Süreci

İstekler doğrultusunda dijital baskı, matbaa baskısı, tabela hazırlanması. (Her baskı çeşitinde termin süreleri farklılık gösterebilir.)

Kargo Süreci

Müşterilerimizin istekleri onaylandıktan ve basıldıktan sonra işin uygulama kısmı yok ise işler müşterilerimize kargolanır.

Uygulama Süreci

Müşterilerimizin işleri bitiminde uygulama var ise ekiplerimiz uygulama sürecini başlatır. (Uygulama süresi iş sırasına koyularak devam eder.)