Domino Art

Promosyon Ürün

Promosyon Ürün

 

Promosyon Ürün

 

Firmanızı tanıtmanın en güzel yollarından bir diğeri Promosyon Ürünleri; Diğer firmalara veya müşterilere yapacağınız jestler hem müşteriyi hem firmaları tebessüm bıraktırır.Seçeceğiniz ürünlere sıcak baskı, lazer baskı, UV baskı, serigrafi ve tampon baskı seçenekleri mevcuttur.Ürünler birinci kalite olup oluşabilecek ürün hatalarını da firmamız üstlenmektedir. Ürünleri incelemek için kataloğu indirebilirsiniz veya direkt iletişime geçebilirsiniz.

 

Promosyon Ürün Nedir? (Eşantiyon Ürün Nedir?)

 

Promosyon ürün , tanıtım ürünleri anlamını taşımaktadır. Promosyon ürün , kendilerini tanıtmak ve ürünlerini pazarlamak isteyen firmaların potansiyel müşterilerine ulaşmak için kullandığı etkili bir tanıtım aracıdır. Türkçe karşılığı “özendirme” olan kelime, Fransızca’da “promotion” kelimesinden dilimize girmiştir. Kısaca promosyon, günümüzde tanıtım ürünleri anlamında kullanılmaktadır.

Büyük bir hızla gelişen dünyada firmaların kendilerini veya ürünlerini tanıtarak müşterilerinin beğenisini sunmak için kullandıkları en etkili yöntemlerden birisidir. Hayatımızın her alanına hitap eden ürünlerle marka değerini yükseltmek ve hedef kitleye ulaşmak için kullanılan bu yöntem, firmaların müşteriyle bütünlük kurmalarına yardımcı olmaktadır.

 

Promosyon Ürün Anlam ve Önemi

 

Kurumsal iş dünyasında yüzlerce sektörde binlerce firma faaliyet göstermekle birlikte her gün sektörelere yeni firmalar katılmaktadır. Firmalar, hedef müşteri kitlelerine kendilerini ve ürünlerini tanıtmak ve rakiplerinden bir adım öne çıkmak için reklam, tanıtım ve promosyon çalışmaları yapmak zorundadır. Promosyon, en etkili ve kalıcı tanıtım araçlarından birisidir.

Promosyon çalışmaları kapsamında sürekli göz önünde bulundurulan ve günlük hayatta sık kullanılan malzemelerin tercih edilmesi oldukça önem taşır. Eşantiyon ürünlerinin üzerinde firmaların bilgileri bulunduğundandır ki kişiler markalara normalden çok daha fazla aşina olurlar. Ürünlerin sık kullanımları sayesinde günlük hayatta yüzlerce kişi firma bilgilerini görmekte, firma isimleri hafızalara güçlü bir şekilde yerleşmektedir.

 

Promosyon Ürün Kullanım Alanları

 

Firmalar, kurumlar, dernekler, partiler ve ajanslar hedef kitlesinin ilgisini çekebilecek cazip ve kullanışlı ürünler tercih etmektedir. Bu sayede her oluşum neredeyse her an hedef kitlesine ulaşmaktadır. Öte yandan firmalar özel günlerde, yılbaşında, resmi ve dini bayramlarda, genel veya yerel seçimlerde, fuarlarda veya açılışlarda promosyon & eşantiyon ürünleri sayesinde mevcut ve potansiyel müşterilerine erişmektedirler. Ajanda ve defterler, kalemler, powerbank ve usb bellek gibi teknolojik ürünler, saatler, bardaklar, şapka ve tişört başta olmak üzere tekstil ürünleri firmaların en çok tercih ettikleri promosyon & eşantiyon ürünleridir.

 

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu bağlantıya tıklayarak kataloğumuzu indirebilirsiniz.

Promosyon Kataloğumuzu İndirmek İçin Tıklayınız.